Biz Kimiz

12.04.2006 tarihinde Ankara’da BAŞBAKANLIK BİNASI KONFERANS SALONU’nda yapılan İNTERNET’İN 13. DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ‘ e Davet edilmek bir İznikli olarak beni müthiş gururlandırdı. İnternet Üst Kurulu Başkanı Sn. Prof. Dr. Mustafa Akgül tarafından bizzat davet almamız olayın farklı bir yüzü oldu.

İznik‘in İnternet dünyasındaki yeri ve Sitemizin kuruluş hikayesinin anlatıldığı “TURKİYE İNTERNETİNDEN MANZARALAR” adlı panelde konuşmacı olarak ERDAL TANIL (TID), TURHAN MENTEŞ (TBD), PAUL DOANY (TT), BİNALI YILDIRIM (ULAŞTIRMA BAKANI), Fehmi Koru (Yeni Şafak), Hayri Şen (iznik.gen.tr), Bülent Gönenç, (childtex.com), Tulin Akın (tarımsalpazarlama.com), Yusuf Andiç (icafe), Emre Ceyhan (sirkethaberleri.com), Melih Ödemiş (yemeksepeti.com), Dr. Dilek Cindoğdu (Bilkent Üni.) yer aldılar.

Sitemizin başarısı kitaplara konu oldu. Sn.Vedat Akman’ın kaleminden, Hayat yayınlarından çıkan “Türkiye’den Başarı Öyküleri” adlı kitapta sitemiz konu olmuştur. Bir çok yazılı basında adımızdan söz edilmesine rağmen, ilk kez bir kitapta yer almak bizler için gerçekten onur verici bir olaydır. Değişik bir bakış açısı ile kaleme alınan bu kitabı herkese tavsiye ediyorum.